14/08/2022| Bugün kripto para haberleri | Bitcoin news | Cryptocurrency | türk haberleri

0
1714/08/2022| Bugün kripto para haberleri | Bitcoin news | Cryptocurrency | türk haberleri

Bu videoda Dünya’nın dört bir yanından haberlere yer verdik. Bu videoyu izleyin ve kendinizi güncel tutun. En son Crypto güncellemeleri en son Crypto News. Kripto para haberleri bugün Kripto haberleri bugün Bitcoin haberleri bugün Türkçe.

=====================
Videoda Yeniler
-Ethereum 2.000 Doları Aşarken Tasfiyeler 160 Milyon Doları Aştı.
-Shiba Inu And BONE, Asya, ABD ve Kanada’da En Çok Trend Olan Paralar Oldu.
-Balinalar Son 24 Saatte SHIB’de 33 Milyon Dolar Ele Geçirdi.
– MicroStrategy’den Saylor, Bitcoin’in altını kademeli olarak ‘paraya çevireceğini’ söylüyor.
-Yıldırım Hızı: Taro, Sınır Ötesi Ödemeleri Kaldırmak, Piyasayı Bozmak İstiyor.
-Binance, Curve Finance Exploit ile Bağlantılı Varlıklara El Koyduğunu Duyurdu.
-Filipinler Unionbank, Mobil Uygulama Üzerinden Kripto Para Birimi Değişimini Destekleyecek.
-Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı, Ukrayna’nın Bir CBDC Başlatması Gerektiğini Söyledi.
-Hindistan, Peter Thiel Destekli Vauld’un 46 Milyon Dolarlık Kripto ve Banka Varlıklarını Dondurdu.
-Japon Bankası, Yeni Kampanyada Müşterilerine $XRP veya $BTC Ödülleri Sunacak.
-Iskra, Korea Blockchain Week’te Oyun Yayıncılığını Yeniden Tanımladı, Yeni Oyunları Duyurdu.
-Vauld Kara Para Aklama İddialarıyla Mücadele Ediyor; Dondurma Düzenine Katılmıyor Diyor.

=====================
Tag’s used
Crypto news today, cryptocurrency update, Bitcoin Update, dogecoin news, ban, crypto investment 2021, cryptocurrency news, bitcoin news, cryptocurrency ban, Defi news, crypto news Turkey, Turkiye news, cryptocurrency news today, Crypto ban, private crypto coins, Bns news, cryptocurrency update, Bitcoin Update, dogecoin news, bitcoin mining, crypto investment 2021, why crypto market down, bitcoin news, crypto news turkiye, turkey news, cryptocurrency news turkiye, crypto news live, crypto news ethereum, what is private crypto, crypto news bitcoin, crypto news live, crypto news 2021, crypto news today, crypto news world, crypto news today Trukey, cryptocurrency news today, terra, luna, terra luna, luna news, terra luna news
BNB Explain | Why Bullish on Binance BNB | CZ Story

=====================
#kripto #bitcoin #trading #önsatış #bybit #kripto #Solana #Cardano #Shibainuprice #Shibaswap #Bitcoinnewstoday #Robinhood #BitTorrent #Top5altcoins #Coti #Profit #cryptocrown #Altcoin #Bullish #bitcoin #cryptocurrency #news #btc #ethereum #eth #cryptocurrency #litecoin #altcoin #altcoins #forex #money #best #trading #bitcoinmining #invest #trader #cryptocurrencies #top #investing #entrepreneur #bitcoinbullrally #bitcoinpump #altcoin #altcoinspump #altcoinsrally #bestaltcoins #metaverse #meta #shiba #bitcoin #crypto #cryptocurrency #cryptoban #shorts #defi #defiprojects #nft #ftm #ada #facebook #shibanews #investing #entrepreneur #business #success #investment #finance #motivation #coinbase #stocks #wallstreet #Cryptocurrency #CryptoBan #bearish #cryptolive #altcoindaily #CryptoRegulations #Crypto #Cryptonews #Cryptoban

Sorumluluk Reddi: Kripto para birimleri yüksek riskli bir yatırımdır ve tüm halk üyeleri ve her tür yatırımcı için uygun olmayabilir. Potansiyel kayıplara maruz kalma derecenizi anlamadığınız sürece kripto para birimi satın almamalısınız. Sadece eğitim amaçlı bilgi veriyoruz ve finansal tavsiye vermiyoruz. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce doğru bir şekilde bilmeli ve çalışmalıdır.

Bu videoda Dünya’nın dört bir yanından haberlere yer verdik. Bu videoyu izleyin ve kendinizi güncel tutun. En son Crypto güncellemeleri en son Crypto News. Kripto para haberleri bugün Kripto haberleri bugün Bitcoin haberleri bugün Türkçe.

source

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here